תווי תקן

TUV Rhineland – אודות TUV התעדה ופיתוח סטנדרטים בינלאומיים TUV Rheinland הינו ארגון התעדה בין לאומי שנוסדה לפני 140 שנה.

ל-TUV יש למעלה מ 490 מעבדות ב 61 מדינות ברחבי העולם ו כ- 14,000 עובדים. TUV מייצרת הכנסה שנתית של 1.2 מיליארד יורו בשנה.

מכון התקנים הישראלי חתם על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי עם ארגון ההתעדה הבין לאומי TUV. שיתוף הפעולה יתמקד בשלב הראשון בבחינה והתעדה של רכיבם ומוצרים חשמליים ואלקטרוניים המיועדים לשוק העולמי והישראלי, ובעתיד הוא יורחב גם לתחומים ולמוצרים נוספים.

 LGA- SAFETY TASTED ACC. TO GERMAN FOOD REGULATION LGA – GUARANTEED WITH TESTED QUALITY GERMAN FOOD REGULATION  LGA -GERMAN FOOD REGULATION- HYGIENE TESTED HACCP הינה מערכת המתמקדת במניעת סיכונים באמצעות ניתוח תהליך, זיהוי הסיכונים האפשריים (hazards), והגדרה של נקודות בקרה (control point) בכדי למנוע ממוצרים שאינם בטוחים להגיע לשוק.

תקן 1505 לטיפול במערכות שתייה, מכון התקנים הישראלי- דגם המוצר נבדק ואושר ע”י מכון התקנים כמתאים לתקן 1505.

הערה:האישור אינו מעיד על בדיקת כל יחידת מוצר.תקן 1505 לטיפול במערכות שתייה, מכון התקנים הישראלי- דגם המוצר נבדק ואושר ע”י מכון התקנים כמתאים לתקן 1505.

הערה:האישור אינו מעיד על בדיקת כל יחידת מוצר.  USA- WATRER QUALITY ASSOCIATION  ISO 9001-2008 – תקן איכות לארגונים ומערכות- מערכת לניהול תכנון, ייצור, התקנה, מתן שירות ותחזוקה.

 CE – תקן בטיחות אירופאי  GIS JUPAN – ASSOCIATION OF JUPAN